Olympiáda žáků škol Holického regionu - pátek - úspěchy v cyklistice a atletice

<p>8.června pokračovaly další soutěže holické olympiády v cyklistice a finále v lehké atletice.</p>

V cyklistické závodě dívek obsadila 3. místo a bronzovou medaili získala žákyně 8.B Štěpánka Púhlovská.

V atletice jsme získali celkem 5 medailí. Nejúspěšnější byl David Moláček (8.A), který získal stříbrnou medaili ve skoku dalekém výkonem 499 cm. Bronzové medaile přidali: Martin Roček (9.tř.) v běhu na 800 m, Barbora Maštalířová (8.B) ve vrhu koulí a obě štafety po vyčerpávajícím výkonu  v běhu na 3 x 300 m, dívčí ve složení Barbora Maštalířová, Kateřina Petráňková (9.tř.) a Petra Čermáková (8.A) a mužská Pavel Kaplan (9.tř.), Václav Lojška (9.tř.)  a David Moláček. Ve finálových bojích dále ještě reprezentovali Dominik Jandák (8.A) v běhu na 800 m, David Moláček v běhu na 60 m, Klára Stráníková (8.A) ve skoku dalekém, Kateřina Petáňková a Pavel Kaplan ve vrhu koulí a Barbora Maštalířová v běhu na 800 m. Ti však na umístění na stupních vítězů nedosáhli. Před KD Holice byly po skončení atletických disciplín rozdány medaile a olympiáda formálně ukončena. Celkové pořadí jednotlivých škol nebylo v té době ještě vyhodnocené, nicméně podle předchozích výsledků v minulých dnech se naše škola mezi třemi nejlepšími neumístila. Několik fotek nižši kvality pořízených mobilem si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

Mgr. Pavel Klapal | 19.06.2012 v 14:40