Veřejné obhajoby závěrečných prací žáků 9. ročníku

Srdečně zveme všechny zájemce na veřejné obhajoby závěrečných prací žáků 9. ročníku, které se konají ve dnech 13. - 16. června. Podrobný rozpis termínů včetně témat prací:

pondělí 13. června

14.00-14.10          Rybaření (Mgr. Nováková)                           Pavlíček Václav

14.10-14.20          Skateboard (Mgr. Srnský)                           Kaplanová Eva

14.20-14.30          Anime (Mgr. Moravcová)                            Divišková Eliška

14.30-14.40          Street dance (Mgr. Burcalová)                Linhartová Veronika

14.40-14.50          Já a badminton (Mgr. Burcalová)                Kaplanová M. A.

14.50-15.00          Moje kočky (Mgr. Malá)                              Starcová Nela

15.00-15.10          Detektor kovů (Mgr. Malá)                          Hruban Filip

 

úterý 14. června

14.00-14.10          Kytara (Mgr. Moravcová)                           Kulhánek Štěpán

14.10-14.20          Scania (Mgr. Kleisner)                               Řehák Adam

14.20-14.30          Příjem dat z meteorolog. družic (Mgr. Havlová) Smrček L.

14.30-14.40          Focení  (Mgr. Havlová)                              Martincová Linda

14.40-14.50          Počítač (Mgr. Havlová)                              Marschal Tomáš

14.50-15.00          Sociální sítě (Mgr. Daněk)                          Krpač Josef

15.00-15.10          League of legends (Mgr. Daněk)              Hudousek Tadeáš

 

středa 15. června

14.00-14.10          Tanec a já (Mgr. Daněk)                             Pištorová Barbora

14.10-14.20          Tanec (Mgr. Malá)                                      Ryšavá Adéla

14.20-14.30          Lineární stopa na papíru (Mgr. Krejčí)        Popilková Marie

14.30-14.40          Móda  (Mgr. Krejčí)                                 Chaloupková Katka

14.40-14.50          Historie lyžování (Mgr. Schwarzová)           Švancara Jakub

14.50-15.00          Požární sport (Mgr. Schwarzová)                Štěpánek Michal

15.00-15.10          Astrologie (Mgr. Schwarzová)                     Viková Natálie

15.10-15.20          Myslivost (Mgr. Nováková)                         Rolc Ondřej

15.20-15.30         Mineralogie (Mgr. Nováková)                       Šturm Petr

 

čtvrtek 16. června

14.00-14.10          Housle bez smyčce  (Mgr. Moravcová)        Pištorová Sára

14.10-14.20          Ukulele (Mgr. Moravcová)                          Marholdová Aneta

14.20-14.30          Formule 1 (Mgr. Kleisner)                          Pácalt Jan

14.30-14.40          Hokej a já (Mgr. Kleisner)                          Petružálek David

14.40-14.50          Sportovní rybolov (Mgr. Srnský)                 Tupec Petr

14.50-15.00          Lyžování (Mgr. Srnský)                              Krkoška Adam

15.00-15.10          Jezdecké disciplíny (Mgr. Málková)             Pírková Viktorie

15.10-15.20          Chov koní (Mgr. Málková)                          Rousková Tereza

Ing. Pavla Nádeníková | 16.06.2022 v 18:59

Rychlé kontakty

Mapa umístění školy v ČR

Základní škola Horní Jelení, příspěvková organizace
Kolářského 414
Horní Jelení, 533 74

E-mail: info@zshj.cz
Telefon: 464 601 235

Další kontakty

Škola On-line

Školní akce

Momentálně nejsou naplánovány žádné školní akce.

sCOOLweb 2016